ZDARMA vám uděláme tržní odhad vaší nemovitosti

Zadejte níže vaše telefonní číslo nebo váš e-mail a my vás budeme v nejbližším možném čase kontaktovat.

Vaše data držíme v bezpečí ochrana osobních údajů

ZDARMA tržní odhad nemovitosti

Komerční pozemek na ul. U Skleníků, Havířov – Prostřední Suchá

Komerční pozemek na ul. U Skleníků, Havířov – Prostřední Suchá

 

Kontaktujte makléře:
Jméno:Jaromír Kohut
Telefon:777 663 670
E-mail:listrum@listrum.cz
Základní informace Zpět
Název:Komerční pozemek na ul. U Skleníků, Havířov – Prostřední Suchá
Lokalita:Havířov
Typ nemovitosti:Komerční nemovitost
Nabídka:Prodej
Celková plocha:6263 m2
Vlastnictví:Osobní
Cena:1 850 Kč/m2

Nabízíme k prodeji pozemky pro komerční výstavbu o celkové výměře 6.263 m2, na ul. U Skleníků, Havířov – Prostřední Suchá s vyřízeným Územní rozhodnutím na umístění 3 staveb nazvaných jako sklad, dílna a provozní objekt o celkové zastavěné ploše 1.364 m2, zpevněných ploch o ploše 1.681 m2, přípojek IS (vodovod, plynovod, splašková a dešťová kanalizace) napojení na obecní komunikaci.

Jednotlivé povolené stavby mají rozměry 36,2 m x 16,2 m x 8,1 m, 24,2 m x 24,2 m x 8,1 a 18,2 m x 10,2 m x 8,1 m. Samozřejmě není nutno realizovat konkrétně tyto stavby, ale o Územní rozhodnutí bylo požádáno z toho důvodu, aby se předešlo případným nejasnostem, co lze a nelze v dané lokalitě povolit a postavit.

Na pozemku je postaveno trafo 22kV/400V, 160 kVA, v majetku vlastníka pozemku.

Pozemek je dle platného územního plánu v zóně „VS – plochy smíšené výrobní“, hlavní využití pro stavby pro výrobu, výrobní služby a další podnikatelské aktivity, jejichž negativní účinky na životní prostředí nepřekračují limity uvedené v příslušných předpisech nad přípustnou míru (hluk, emise apod.), případně tyto vlivy nepřekračují hranice vymezených ploch, tj. nevyžadují stanovení ochranného pásma, přípustné využití je definováno v úplném znění ÚP, které rádi zašleme. Zastavitelnost pozemků dle ÚP do 80%. Pozemek je tedy vhodný např. pro autoservis, prodejnu, apod.

K dispozici veškerá projektová dokumentace, vyjadřovačky provozovatelů sítí a zejména platné Územní rozhodnutí platné do 28.12.2025.

Velmi dobrá dopravní dostupnost i havířovskou MHD (zastávka 100m).