ZDARMA vám uděláme tržní odhad vaší nemovitosti

Zadejte níže vaše telefonní číslo nebo váš e-mail a my vás budeme v nejbližším možném čase kontaktovat.

Vaše data držíme v bezpečí ochrana osobních údajů

ZDARMA tržní odhad nemovitosti

Projděte si seznam nejčastějších dotazů našich klientů


 • Proč využívat služby pouze jedné realitní kanceláře?
  • Je-li nemovitost nabízena větším počtem realitních kanceláří, není to nejlepší. Je totiž vysoká pravděpodobnost, že se budou nabídky na různých realitních serverech duplikovat, překrývat a také cena bude po každé jiná (z důvodů rozdílných provizí). Klienta takovéto nabídky nemovitostí odradí, protože se mu to bude jevit netransparentní. Ideální je zvolit si jednu realitní kancelář, která je na trhu již nějakou dobu zavedená a poskytuje komplexní realitní služby.
 • Jak nejlépe prodat nemovitost?
  • Svou nemovitost můžete prodat buď sami nebo přes realitní kancelář. Pakliže se rozhodnete sami prodávat svou nemovitost, pak počítejte s tím, že bude potřeba napsat inzerát, vytvořit kvalitní fotografie. Následně pak zajistit právní služby pro účely sepsání smlouvy a vyběhat kolečko po úřadech. Prodej nemovitosti přes realitní kancelář vám ušetří spoustu času a případných starostí. Naše realitní kancelář umožňuje pozvat si realitního makléře na nezávaznou schůzku, který s vámi probere veškeré detaily, poradí a doporučí další postup.
 • Jak se stanovuje cena nemovitosti?
  • Základní předpokladem k prodeji vaši nemovitosti je stanovení reálné tržní ceny. Tuto cenu bude ochotný kupující zaplatit za danou nemovitost. Je potřeba rozlišovat pojmy cena a hodnota. Cena je peněžní částka sjednaná při nákupu a prodeji zboží nebo vytvořená pro oceňování zboží. Hodnotou pak vyjadřujeme ekonomický pojem, nikoliv tedy fakt, ale odhad ohodnocení zboží a služeb v daném čase. Tržní hodnota nemovitostí je pak hodnotou, kterou lze s co největší pravděpodobností obchodovat v konkrétních podmínkách trhu s nemovitostmi mezi dobrovolně a legálně jednajícím kupujícím a prodávajícím, vyjma vlivů zvláštní obliby, nekalé soutěže, prodejů v tísni a dalších.
 • Jak vybrat kvalitní realitní společnost?
  • Spokojení klienti jsou vizitkou kvalitní realitní kanceláře. Od realitní kanceláře se očekává nejen zprostředkování koupě nebo prodeje nemovitostí, ale také další služby jako je zajištění smluv, zajištění financování, poradenství, zajištění znaleckých posudků, zajištění geometrických plánů, umět řešit exekuce a zástavy nemovitostí a další služby. Makléři naší realitní kanceláře jsou nejen kvalitní obchodníci, ale dokážou vám zodpovědět mnoho otázek související s prodejem nemovitostí. Kvalitní realitní kancelář se vždy snaží, aby byly maximálně spokojené všechny zúčastněné strany.
 • Jaký právní servis můžete poskytnout?
  • Naše realitní kancelář pro vás ráda připraví všechny typy smluv při prodeji, pronájmu nebo darování nemovitosti. Dále pak zajistíme vklady a výmazy věcných břemen, vyřešení exekucí a zástav zabraňujících prodeji nemovitostí. Všechny naše služby si můžete prohlédnout v sekci všech našich realitních služeb.
 • Můžu koupit byt v exekuci?
  • Ano. Nemovitost v exekuci je možné koupit, ale jen za specifických podmínek. Kontaktujte nás a my vám rádi poradíme.
 • Můžu prodat byt v exekuci?
  • Ne. Pakliže je nemovitost v exekuci nelze s danou nemovitostí jakkoliv nakládat. Je ale možné dohodnout s exekutorem podmínky případného prodeje tak, aby byla předně srovnána vymáhaná pohledávka. Kontaktujte nás pro více informací.