ZDARMA vám uděláme tržní odhad vaší nemovitosti

Zadejte níže vaše telefonní číslo nebo váš e-mail a my vás budeme v nejbližším možném čase kontaktovat.

Vaše data držíme v bezpečí ochrana osobních údajů

ZDARMA tržní odhad nemovitosti

RD 5+1 Hodslavice

RD 5+1 Hodslavice

 

Kontaktujte makléře:
Jméno:Jaromír Kohut
Telefon:777 663 670
E-mail:listrum@listrum.cz
Základní informace Zpět
Název:RD 5+1 Hodslavice
Lokalita:Hodslavice
Typ nemovitosti:Domy 5+1
Nabídka:Prodej
Celková plocha:160 m2
Vlastnictví:Osobní
Energetická náročnost (PENB):G – Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky 0 Sb.
Ukazatel náročnosti (kWh/m2 za rok)
Cena:5 900 000 Kč

Nabízíme k prodeji kompletně rekonstruovaný rodinný dům o dispozici 5+1 v obci Hodslavice, mezi Novým Jičínem a Valašským Meziříčím.

Tento celkově dům, který lze užívat i jako dvojgenerační s dispozicemi 3+kk a 2+1, prošel v minulých letech kompletní rekonstrukcí. Celková obytná plocha činí cca. 160 m² a užitná plocha činí cca. 230 m² včetně sklepu. Pozemek má celkovou výměru 344 m² a stojí na něm stavba RD, stavba garáže, kryté posezení a kryté stání pro 2 auta.

Dům je dvoupodlažní, částečně podsklepený, přičemž 1. NP je tvořeno obývacím pokojem propojeným s kuchyní a jídelnou, 2 x ložnicí (jedna z nich má východ na terasu), koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, místem na pračku a sušičku. Vstup do bytu z chodby navazující na zádveří, ze které se dále schodištěm vstupuje bo 2. NP a sklepu.

2.NP je tvořeno obývacím pokojem propojeným s kuchyní a jídelnou, 1 x ložnicí, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, terasou.

Sklep je tvořen společenskou místností pro posezení a původní kotelnou.

Dům je cihlový, zateplený fasádním polystyrenem, okna plastová s izolačním 2-3sklem, izolace šikmin a stropu 300 mm minerální vatou, což zajišťuje optimální tepelný komfort. Střešní krytina hliníkový plech.
Vytápění domu je řešeno 2x kondenzačním plynovým kotlem BAXI se zásobníkem na TUV (každé patro má vlastní plynový kotel i vlastní plynoměr) napojeným na ústřední topení (radiátory a podlahové topení). Elektřiny pro každé patro také zvlášť s vlastními elektroměry. V případě dojgeneračního bydlení tedy každý byt jede „za své“.

PENB za tím nebyl vyhotoven, proto uvádíme hodnotu „G“.

Koupi domu můžete financovat pomocí hypotéky, s jejímž vyřízením Vám rádi zdarma pomůžeme.