Prodej komerčního objektu na ul. Výstavní, Ostrava - Vítkovice

Prodej komerčního objektu na ul. Výstavní, Ostrava - Vítkovice

 

Kontaktjute makléře:
Jméno:Jaromír Kohut
Telefon:777 663 670
E-mail:listrum@listrum.cz
Základní informace Zpět
Název:Prodej komerčního objektu na ul. Výstavní, Ostrava - Vítkovice
Lokalita:Ostrava - Vítkovice
Typ nemovitosti:Komerční nemovitost Atyp - jiný
Nabídka:Prodej
Celková plocha:645 m2
Vlastnictví:
Cena:8 190 000 Kč

Nabízíme k prodeji komerční objekt na ul. Výstavní, Ostrava - Vítkovice, naproti Ollies.

Objekt je ve stavu započaté rekonstrukce s vyřízeným stavebním povolením, přičemž se jedná o dvoupodlažní objekt s využitelným podkrovím, částečně podsklepený. Přilehlý pozemek má celkovou výměru 1.262 m2, na kterém je nově vybudováno parkoviště s 9-ti parkovacími místy. Již provedené rekonstrukce spočívají v provedení nových podélných a svislých hydroizolací (celý objekt je podřezán), vybourání nepůvodních příček, úpravě stropu mezi 1. a 2.NP včetně nosných konstrukcí, dozdění nových příček dle PD, vylití nových podlah a natažení instalací (částečně elektřina, podlahové topení v 2. NP, odpady, rozvody vody). Okna a vstupní dveře jsou plastová. Zdivo je cihelné, tl. obvodových stěn 550 mm. Stávající projekt řeší přestavbu objektu na komerční objet s kancelářemi a 3 bytovými jednotkami v podkroví, nicméně je možná i přestavba celého objektu za účelem bydlení. Užitná plocha v 1. NP činí 227 m2, v 2. NP činí 238 m2 a v podkroví činí 180 m2, celkem tedy 645 m2.

Vstup do objektu je hlavním vstupem z ulice Výstavní a zadním vstupem z parkoviště. Stavba se nachází v komerčně žádané lokalitě s vynikajícím dopravním napojením, se sjezdem na Místeckou (100m) a dále na Rudnou nebo D1, v místě i zastávka meziměstských autobusů a MHD (bus, tramvaj).

K dispozici je projektová dokumentace, vydané stavební povolení a veškerá další dokumentace. Na nemovitosti neváznou žádné právní vady.

V případě, že kupujícím bude plátce DPH, je nutno k ceně přičíst DPH.