Prostorný RD 7+2, 2x Garáž, 3x Terasa, Zahrada 10min. do centra Havířova

Prostorný RD 7+2, 2x Garáž, 3x Terasa, Zahrada 10min. do centra Havířova

 

Kontaktjute makléře:
Jméno:Jaromír Kohut
Telefon:777 663 670
E-mail:listrum@listrum.cz
Základní informace Zpět
Název:Prostorný RD 7+2, 2x Garáž, 3x Terasa, Zahrada 10min. do centra Havířova
Lokalita:Havířov - Město
Typ nemovitosti:Domy 7+2
Nabídka:Prodej
Celková plocha:312 m2
Vlastnictví:
Energetická náročnost (PENB):G – Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky 0 Sb.
Ukazatel náročnosti (kWh/m2 za rok)
Cena: Cena u RK

S výhradním zastoupením majitelů nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům (312 m2) s velkou garáží, sklepem, třemi terasami, balkonem a udržovanou zahradou (pozemek 796 m2), který splňuje veškeré představy o kvalitním bydlení. Dům je v klidné a žádané lokalitě na ulici Selská, poblíž velkého parku, přitom kousek od centra Havířova s množstvím nákupních a zábavních center, nemocnicí, vlakovým a autobusovým nádražím. Z domu je výhled zejména na západ, východ a jich, kde uvidíte Lysou horu v Beskydech.

Jedná se o třípodlažní dům s podkrovím, garáží, sklepem, terasami a balkonem.

V přízemí se nachází velká předsíň s možností samostatné šatny, vstupem do garáže, dílny a sklepa. V mezipatře je vstup do samostatného bytu 2+kk se samostatným vchodem přímo z terasy ze zahrady. Byt má dva pokoje s kuchyňským koutem, šatnou, vlastní koupelnou, toaletou a vlastní terasu. Nemovitost se dá využít jako dvougenerační. V 2.NP je rozsáhlý obývací pokoj s kuchyňským koutem, krbem, jídelnou, samostatnou toaletou a vstupy na balkon a další terasu. Ve 3.NP se nachází velká koupelna se sprchovým koutem, vanou, toaletou a bidetem, tři samostatné pokoje, každý s vlastní šatnou, jeden s koupelnou a průchodem na střešní terasu. V podkroví je situován pokoj pro hosty se šatnou. Většina stropů je zvukově izolována, část domu je obložená dřevem. Suterén domu skýtá čtyři místnosti, z nichž jedna je technickou místností s plynovým kotlem pro vytápění domu, el. bojlerem pro ohřev TUV a prádelnou, další může být dílnou a zbylé dva pak mohou být např. sklady. Parkování vozů: jeden přímo ve velké garáži, kde je místo na dílnu a úložné prostory. Dva vozy pohodlně zaparkují před garáží a další možnost parkování je ve vjezdu. Zahrada je udržována a od ostatních pozemků oddělena plotem a vzrostlými thujemi. Nemovitost je napojena na veškeré dostupné sítě – vodovod, kanalizaci, el. 220/400, plyn.

Spodní stavba domu prošla nedávno kompletní, velmi nákladnou rekonstrukcí – nové drenáže, hydroizolace, obklady. Všechny podzemní prostory jsou naprosto suché. Terasy a  chodníčky okolo domu jsou nově vybudované.

V blízkém okolí domu je veškerá občanská vybavenost - pošta, úřady, zdravotní střediska, školky, školy (základní, střední, vysoká), dětská hřiště, sportoviště, restaurace, obchody (Kaufland, LIDL, drogerie Rossmann a další). Tuto nemovitost je možno financovat hypotečním úvěrem, který vám rádi zařídíme. Doporučuji prohlídku této zajímavé nemovitosti. V případě dotazů mne prosím kontaktujte.

PENB nebyl dosud majitelem dodán, proto uvádíme hodnotu „G“.