Novostavba RD 3+1 s garáží před dokončením v obci Těrlicko - Hradiště

Novostavba RD 3+1 s garáží před dokončením v obci Těrlicko - Hradiště

 

Kontaktjute makléře:
Jméno:Jaromír Kohut
Telefon:777 663 670
E-mail:listrum@listrum.cz
Základní informace Zpět
Název:Novostavba RD 3+1 s garáží před dokončením v obci Těrlicko - Hradiště
Lokalita:Těrlicko - Hradiště
Typ nemovitosti:Domy 3+1
Nabídka:Prodej
Celková plocha:110 m2
Vlastnictví:
Energetická náročnost (PENB):G – Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky 0 Sb.
Ukazatel náročnosti (kWh/m2 za rok)
Cena:2 490 000 Kč

Nabízíme k prodeji novostavbu RD 3+1 s garáží v obci Těrlicko - Hradiště s pozemkem o výměře 626 m2. Dům je zděný ze systému porotherm + zateplení, přízemní, částečně podsklepený, o zastavěné ploše 144 m2, s garáží a zastřešenou terasou. Obytná plocha činí cca. 110 m2, celková užitná plocha cca. 150 m2. Obytná část je tvořena obývacím pokojem s navazující kuchyní a vstupem na terasu, dvěma prostornými ložnicemi, koupelnou s WC a zádveřím. V 1. PP (na úrovni okolního terénu) je umístěna garáž, kotelna a sklad.

Na domě jsou provedeny veškeré instalace (elektřina, topení (podlahové + radiátory), voda, odpady), osazen elektrokotel. Nutno provést vylití podlah anhydridem, podlahové krytiny, obklady koupelny a sanita a dále venkovní úpravy (oplocení, zpevněné plochy). Odpad je napojen na veřejnou kanalizaci.

Dům se nachází v klidné části obce s orientací jižním směrem a výhledem na Beskydy. Autobusová zastávka směr Havířov, Český Těšín je vzdálena 200 m. V ceně mnoho stavebního materiálu pro dokončení. Více informací u makléře.

Koupi nemovitosti můžete financovat prostřednictvím hypotečního úvěru s jehož vyřízením vám rádi zdarma pomůžeme.