Nízkoenergetická novostavba RD 3+kk Třanovice

Nízkoenergetická novostavba RD 3+kk Třanovice

 

Kontaktjute makléře:
Jméno:Jaromír Kohut
Telefon:777 663 670
E-mail:listrum@listrum.cz
Základní informace Zpět
Název:Nízkoenergetická novostavba RD 3+kk Třanovice
Lokalita:Třanovice
Typ nemovitosti:Domy 3+kk
Nabídka:Prodej
Celková plocha:1150 m2
Vlastnictví:
Cena:4 500 000 Kč

Nabízíme k prodeji nízkoenergetickou nadstandardní novostavbu rodinného domu 3+kk + krytá terasa + kryté stání v obci Třanovice, zkolaudovanou v roce 2016. Dům má zastavěnou plochu 158 m2, přičemž obytné plochy je 135 m2. Dům je přízemní, bezbariérový, typu bungalov. Obytná část je tvořena prostorným obývacím pokojem s jídelnou a kuchyní, 2 ložnicemi se šatnou, koupelnou, samostatným WC, technickou místností, chodbou a krytou terasou. Celková plocha pozemku 1.150 m2.

Dům je ve výborném technickém stavu a velmi dobře řemeslně zpracován. Použity jsou moderní a funkční materiály. Střešní krytina z hliníkového plechu, plastová okna s izolačním trojsklem, zdivo Thermalica + zateplení 15 cm šedý polystyren, interiérové sádrové omítky, podhledy s LED osvětlením, zateplení střechy 30 cm minerální vatou, anhydritové podlahy s podlahovým topením, tepelné čerpadlo země – voda zn. NIBE, kuchyňská linka včetně spotřebičů. Měsíční náklady na provoz domu včetně vytápění pouze 1.500,-Kč/měs. Energetický štítek budovy „B“.

Dům, je postaven na velmi pěkném a klidném místě s výhledem na Beskydy a velmi dobrou dostupností na dálnici (dálniční sjezd 1 km) Velmi dobrý dojezd do F-M (13 km), Ostravy (cca. 28 km). V obci se nachází obchod, školka, škola, lékař,  pošta. Výborné autobusové spojení Třinec - FM.

Celkově se jedná o velmi pěkný dům s možností okamžitého bydlení bez investic.

Koupi nemovitosti můžete financovat pomocí hypotéky, s jejímž vyřízením Vám rádi zdarma pomůžeme.