ZDARMA vám uděláme tržní odhad vaší nemovitosti

Zadejte níže vaše telefonní číslo nebo váš e-mail a my vás budeme v nejbližším možném čase kontaktovat.

Vaše data držíme v bezpečí ochrana osobních údajů

ZDARMA tržní odhad nemovitosti

Prodej rodinného domu 129 m2, Černošice, okr. Praha - západ

Prodej rodinného domu 129 m2, Černošice, okr. Praha - západ

 

Kontaktujte makléře:
Jméno:Martin Čmiel
Telefon:774 410 794
E-mail:martin.cmiel@listrum.cz
Základní informace Zpět
Název:Prodej rodinného domu 129 m2, Černošice, okr. Praha - západ
Lokalita:Černošice
Typ nemovitosti:Domy 5+kk
Nabídka:Prodej
Celková plocha:976 m2
Vlastnictví:Osobní
Cena:19 900 000 Kč

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji samostatně stojící dvoupodlažní rodinný dům s pultovou střechou, s garáží a s přilehlými pozemky o celkové plošné výměře 976 m2, který je vystavěn v jihozápadní části města Černošice, v ulici Ostružinové.

Město Černošice bezprostředně sousedí s jihozápadní hranicí hlavního města Prahy.Naleznete zde dvě základní školy a několik mateřských škol, supermarket a další nákupní prostory, restaurace, kavárny, rodinná centra s nabídkou dětských kroužků i s aktivitami pro dospělé, tenisové kurty, kino a mnoho dalších volnočasových aktivit, které nabízí okolní malebná příroda.

Dvoupodlažní nepodsklepený zděný rodinný dům byl vystavěn v roce 2007 a je dispozičně řešen jako 5+KK s příslušenstvím, zimní zahradou a garáží. Rodinný dům je zděný s obvodovým pláštěm z Porothermu o síle 30 cm se zateplením. Pultová střecha je pokryta bitumenovými pásy, nad zimní zahradou deskami z Miralonu. Fasáda je pokryta deskami na bázi eternitu v kombinaci s dřevěným obkladem. Okna jsou vyplněné Eurookny se zdvojenými izolačními skly opatřeny vnějšími Al žaluziemi.

Dispoziční řešení rodinného domu:

1.NP o užitné ploše 149,90 m2 sestává z chodby se schodištěm, pokoje pro hosty s koupelnou, šatny, WC, technické místnosti, obývacího pokoje s kuchyňským koutem a zimní zahradou a garáže.

2.NP o užitné ploše 67,51 m2 sestává ze schodišťové podesty, třech ložnic (jedna s výstupem na terasu), koupelny, WC a terasy (21,85 m2).

Rodinný dům je vytápěn ústředním topením, prostřednictvím kotle na plyn (Buderus), se 120 l zásobníkem k ohřevu TUT. V obývacím pokoji je osazen krb s krbovou vložkou. Je proveden elektronický zabezpečovací systém domu, včetně venkovních kamer, v pracovně ve 2.NP je osazena klimatizace.

Jestli Vás tato nemovitost oslovila, neváhejte se ozvat makléři a domluvte si termín prohlídky.