ZDARMA vám uděláme tržní odhad vaší nemovitosti

Zadejte níže vaše telefonní číslo nebo váš e-mail a my vás budeme v nejbližším možném čase kontaktovat.

Vaše data držíme v bezpečí ochrana osobních údajů

ZDARMA tržní odhad nemovitosti

RD Horní Bludovice

RD Horní Bludovice

 

Kontaktujte makléře:
Jméno:Ing. Iveta Krčmářová
Telefon:739 102 711
E-mail:iveta.krcmarova@listrum.cz
Základní informace Zpět
Název:RD Horní Bludovice
Lokalita:Horní Bludovice
Typ nemovitosti:Domy 7+2
Nabídka:Prodej
Celková plocha:270 m2
Vlastnictví:
Energetická náročnost (PENB):G – Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky 78/2013 Sb.
Ukazatel náročnosti (kWh/m2 za rok)
Cena:4 200 000 Kč

Nabízíme k prodeji RD o celkové dispozici 7+2, tvořený dvěma, vedle sebe stojícími a vnitřně propojenými stavbami, v klidné, okrajové části obce Horní Bludovice, část Prostřední Bludovice.

Část domu o dispozici 4+1, o podlahové ploše cca. 150 m2,  je po kompletní rekonstrukci interiéru (výměna rozvodů elektřiny, vody a kanalizace, výměna oken za plastová s trojsklem, nové omítky, vyrovnání podlah a položeny nové povrchy, nové vnitřní a vstupní dveře, kuchyňská linka, kotel na TP s automatem a el. bojler, krbová kamna). Její 1. NP je tvořeno obývacím pokojem, kuchyní, ložnicí, vstupní halou, koupelnou a WC. 2. NP je tvořeno 2 ložnicemi a půdou s možností dalšího využití. Ve sklepě je kotelna a sklady.

Druhá část domu, o podlahové ploše cca. 120 m2, která je v současné době v rekonstrukci (nová okna, příprava na instalaci vnitřních rozvodů, omítek a podlah) je o zamýšlené dispozici 2+1 nebo 3+kk. Tato část domu má samostatný vchod, je rovněž částečně podsklepena a má rozsáhlý půdní prostor v sedlové střeše.

Objekt je zděný z cihel, krov tesařsky vázaný, krytina na novější části plechová s nátěrem, nad původní části je živičný šindel, eternitové šablony a pálená taška.

Celková obytná plocha cca. m2. Zastavěná plocha  m2 RD.

Celková výměra pozemku činí 1.818 m2.

Dům je napojen na vodovod, veřejnou kanalizaci a elektřinu. Na pozemku studna, garáž a stodola. Vytápění ústřední kotlem s automatickým podavačem na pevná paliva.

Dům je možno využívat i jako dvougenerační, zcela oddělený se samostatnými vstupy, případně pro kombinaci bydlení a podnikání.

Majitelem doposud nebyl dodán PENB, proto uvádíme hodnotu „G“.