ZDARMA vám uděláme tržní odhad vaší nemovitosti.

Zadejte níže vaše telefonní číslo nebo váš e-mail a my vás budeme v nejbližším možném čase kontaktovat.

Vaše data držíme v bezpečí viz ochrana osobních údajů


odhad nemovitosti

Rodinný dům 6+1 v obci Čeladná

Rodinný dům 6+1 v obci Čeladná

 

Kontaktujte makléře:
Jméno:Jaromír Kohut
Telefon:777 663 670
E-mail:listrum@listrum.cz
Základní informace Zpět
Název:Rodinný dům 6+1 v obci Čeladná
Lokalita:Čeladná
Typ nemovitosti:Domy 6+1
Nabídka:Prodej
Celková plocha:3993 m2
Vlastnictví:
Cena: Cena u RK

Nabízíme k prodeji nadstandardní RD 6+1 s vnitřním bazénem, dvojgaráží a okrasnou zahradou v obci Čeladná, která je výjimečná svým umístěním a architektonickým řešením.

Dům je situován v převážně rekreační části obce, ve vzdálenosti cca. 2 km od jejího centra, v blízkosti Golf resort Ostravice (cca. 800 m) a Golf resort Čeladná (cca. 3 km).

V dnešní podobě je dům od roku 2004, kdy proběhla kompletní rekonstrukce a dostavba původního stavení. Při rekonstrukci, na které se podíleli architekti a designéři, byly použity nejkvalitnější dostupné materiály. Okna, dveře, obložky a taktéž elektrické zásuvky a vypínače z dřevěného masivu. Italské dlažby, apod.

1.NP obsahuje obytný prostor tvořený obývacím pokojem, jídelnou a kuchyní, dále vstupní prostor, WC, koupelnu, spíž, technickou místnost a prostornou dvojgaráž.

2.NP je rozděleno na část relaxační, která obsahuje bazén vyhřívaný solárními panely s protiproudem a slanou vodou a zimní zahradu s instalovaným barem a posezením, ze které se vstupuje na prostornou terasu. Dále část obytnou tvořenou dětským pokojem, průchozí šatnou, ložnicí se vstupem na balkón a koupelnou (rohová vana, sprchový kout, WC, bidet).

3.NP tvoří pracovna, ložnice se vstupem na balkón a koupelna.

Z terasy, balkónů a ložnic je nádherný výhled na údolí Čeladné a masiv Ondřejníku.

Celková užitná plocha domu činí cca. 570 m2, obytná plocha cca. 300 m2, plocha bazénu a zimní zahrady cca. 150 m2, terasa cca. 50 m2,  plocha garáže a navazujících prostor cca. 70 m2, výměra okrasné zahrady činí 3.699 m2, zastavěná plocha činí 294 m2.

Vytápění domu je řešeno elektrokotlem s příhřevem ze solárních panelů do podlahového vytápění a radiátorů. Voda z vlastního vrtu. Okrasná zahrada s automatickým zavlažovacím systémem. Nemovitost je napojena na elektronický zabezpečovací systém, napojený na bezpečnostní agenturu.

Celkově se jedná o nemovitost vhodnou pro náročného klienta, který ocení její polohu a styl.

Majitelem nebyl dodán PENB, proto uvádíme hodnotu „G“.