RD 4+1 ul. Svatopluka Čecha, Karviná - Fryštát

RD 4+1 ul. Svatopluka Čecha, Karviná - Fryštát

 

Kontaktjute makléře:
Jméno:Jaromír Kohut
Telefon:777 663 670
E-mail:listrum@listrum.cz
Základní informace Zpět
Název:RD 4+1 ul. Svatopluka Čecha, Karviná - Fryštát
Lokalita:Karviná - Fryštát
Typ nemovitosti:Domy 4+1
Nabídka:Prodej
Celková plocha:200 m2
Vlastnictví:
Cena:3 999 000 Kč

Nabízíme k prodeji nadstandardní rodinný dům poblíž centra Karviné v klidné části města. Dům je samostatně stojící, dvoupodlažní, částečně podsklepený, se zajištěným soukromím na zahradě, který prošel kompletní rekonstrukcí ( střecha, kompletní interiéry včetně vybavení, dřevěné schodiště, podlahy, podlahové krytiny, veškeré rozvody, koupelny, krb, atd. ) vše ve vysokém standardu. Rekonstrukce proběhla v roce 2011.

1. NP je tvořeno vstupní chodbou, obývacím pokojem s krbem a vstupem na zahradu, kuchyní, pokojem, koupelnou s hydromasážní vanou a WC.

2. NP je tvořeno velmi prostorným dětským pokojem, ložnicí, pracovnou a koupelnou. Koupelna je vybavena designovým nábytkem, sprchovým koutem, bidetem a závěsným WC.

Celková obytná plocha cca. 200 m2.

Vytápění domu je řešeno plynovým kotlem napojeným na podlahové vytápění a radiátory. V obývacím pokoji a kuchyni designové topné sálavé panely. Další možností vytápění je krb s horkovzdušnou vložkou s rozvody teplého vzduchu po domě. Ohřev TUV je řešen solárními kolektory.

K domu náleží vedlejší stavba, která obsahuje dvojgaráž, kryté posezení s navazující letní kuchyní. Na ni navazuje zahrada se zapuštěným bazénem a parkovou úpravou. Soukromí zaručují vzrostlé křoviny a dřeviny.

Dům možno pořídit včetně vybavení.

Dům je situován mimo frekventovanou část města avšak v blízkém dosahu jeho centra.

Koupi domu můžete financovat pomocí hypotéky, s jejímž vyřízením Vám rádi zdarma pomůžeme.

Majitel zatím nebyl dodán PENB, proto uvádíme hodnotu G.