ZDARMA vám uděláme tržní odhad vaší nemovitosti.

Zadejte níže vaše telefonní číslo nebo váš e-mail a my vás budeme v nejbližším možném čase kontaktovat.

Vaše data držíme v bezpečí viz ochrana osobních údajů


odhad nemovitosti

RD 3+kk Těrlicko

RD 3+kk Těrlicko

 

Kontaktujte makléře:
Jméno:Jaromír Kohut
Telefon:777 663 670
E-mail:listrum@listrum.cz
Základní informace Zpět
Název:RD 3+kk Těrlicko
Lokalita:Těrlicko
Typ nemovitosti:Domy 3+kk
Nabídka:Prodej
Celková plocha:86 m2
Vlastnictví:
Energetická náročnost (PENB):A – Mimořádně úsporná dle vyhlášky 78/2013 Sb.
Ukazatel náročnosti (kWh/m2 za rok)
Cena:3 453 594 Kč

Nabízíme k prodeji novostavbu pasivního RD 3+kk, v klidné části obce Těrlicko, přičemž v současné době probíhá výstavba.

Dům je dvoupodlažní. 1.NP je tvořeno obývacím pokojem propojeným s kuchyní, koupelnou (sprcha, umyvadlo, WC), technickou místností (tepelné čerpadlo, akumulační nádoby) a zádveřím. 2.NP je tvořeno dvěma ložnicemi, koupelnou (vana, dvojumyvadlo, WC), šatnou a schodištěm. Z obývacího pokoje vstup přes francouzské okno na terasu a zahradu.

Pro stavbu jsou použity betonové prefabrikované panely s tepelnou izolací na venkovní straně. Okna plastová s izolačním trojsklem, která mohou být doplněna venkovními roletami s automatickým ovládáním podle intenzity slunečního svitu, síly větru a teploty venkovního vzduchu. Topení je podlahové s tepelným čerpadlem a akumulačními nádobami s možností doplnění o fotovoltaické střešní panely. Instalovaná vzduchotechnika s rekuperací zajišťuje výměna vzduchu a instalované filtry zachycující prach a pyly, takže bydlení je vhodné i pro astmatiky, alergiky. Střecha je foliová s vodní hladinou, která působí příznivě proti přehřívání stropu.

Obytná plocha domu činí 86 m2 (bez terasy), celková výměra pozemku od 746 m2 do 769 m2 z toho 62 m2 je zastavěná plocha.

Cena se odvíjí od velikosti pozemku a inzerovaná cena zahrnuje hrubou stavba, okna, střechu a instalací elektro, zdravotechniku, vzduchotechniku, topení. Součástí ceny nejsou technologie a zařizovací předměty.

Stavitel poskytuje kompletní podporu pro čerpání dotací „Nová zelená úsporám“, které je možné čerpat, v závislosti na použité technologii, až do 50% celkových nákladů.

Dům se nachází v nově budované lokalitě 9 RD stejného nebo podobného typu, postavených podél nově vybudované komunikace s.

Energetická náročnost domu je na v hodnotě „A“.

Koupi můžete financovat pomocí hypotečního úvěru, s jehož vyřízením Vám rádi zdarma pomůžeme.