ZDARMA vám uděláme tržní odhad vaší nemovitosti.

Zadejte níže vaše telefonní číslo nebo váš e-mail a my vás budeme v nejbližším možném čase kontaktovat.

Vaše data držíme v bezpečí viz ochrana osobních údajů


odhad nemovitosti

RD 5+kk Frýdek – Místek, část Chlebovice

RD 5+kk Frýdek – Místek, část Chlebovice

 

Kontaktujte makléře:
Jméno:Jaromír Kohut
Telefon:777 663 670
E-mail:listrum@listrum.cz
Základní informace Zpět
Název:RD 5+kk Frýdek – Místek, část Chlebovice
Lokalita:Frýdek – Místek, část Chlebovice
Typ nemovitosti:Domy 5+kk
Nabídka:Prodej
Celková plocha:120 m2
Vlastnictví:
Energetická náročnost (PENB):D – Méně úsporná dle vyhlášky 78/2013 Sb.
Ukazatel náročnosti (kWh/m2 za rok)168
Cena:3 850 000 Kč

Nabízíme k prodeji novostavbu RD 5+kk s terasou a pozemkem o celkové výměře 1.667 m2, v klidné části obce, na konci slepé ulice Pod Kabáticí, Frýdek – Místek, část Chlebovice.

Dům byl zkolaudován v roce 2010. Celková užitná plocha domu činí 120 m2 + terasa 14 m2, obytná plocha domu činí 110 m2, zastavěná plocha domu činí 79 m2. Zahrada má plochu 1.588 m2.

Stavba je postavena z Ytongu, střešní krytina Bramac. Provedeno zateplení stropu 2. NP a krovu střechy minerální vatou 20 cm.

Dům je dvoupodlažní, přičemž 1. NP je tvořeno prostorným obývacím pokojem propojeným s jídelnou a kuchyní v jeden obytný prostor se vstupem na terasu a zahradu, pracovnou, koupelnou (sprchový kout, WC, umyvadlo), zádveřím a technickou místností. 2. NP je tvořeno třemi ložnicemi a koupelnou (vana, WC, umyvadlo). Možnost využití podkroví pro další obytnou místnost.

Vytápění domu je řešeno elektrokotlem a krbem s horkovzdušnou vložkou s rozvody po domě, koupelna v 1. NP má podlahové vytápění. Ohřev TUV je solárními panely napojenými na výměník a zásobník TUV.

Dům je napojen na vodovod a elektřinu, odpad je řešen do jímky s tím, že v plánu obce je vybudování splaškové kanalizace.

Celkově se jedná o nemovitost ve výborném technickém stavu, s tím, že chybí dokončit zateplení fasády a venkovní úpravy. Na pozemku je hotova skalka s jezírkem a částečně terénní úpravy.

Dům se nachází ve velmi klidné a pěkné lokalitě na úpatí Palkovických hůrek, na konci slepé ulice, pod lesem, v pěší dostupnosti MHD (700m). ZŠ a MŠ v pěší dostupnosti (700m).

Na nemovitosti neváznou žádné právní vady, vyjma stávajícího zástavního práva z důvodu poskytnuté hypotéky, přičemž tento závazek bude vypořádán při prodeji.

Koupi domu je možno financovat pomocí hypotéky, s jejímž vyřízením Vám rádi zdarma pomůžeme.