Rodinný dům Jablunkov

Rodinný dům Jablunkov

 

Kontaktjute makléře:
Jméno:Jaromír Kohut
Telefon:777 663 670
E-mail:listrum@listrum.cz
Základní informace Zpět
Název:Rodinný dům Jablunkov
Lokalita:Jablunkov
Typ nemovitosti:Domy 5+1
Nabídka:Prodej
Celková plocha:380 m2
Vlastnictví:
Energetická náročnost (PENB):G – Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky 0 Sb.
Ukazatel náročnosti (kWh/m2 za rok)
Cena: Cena u RK

Nabízíme k prodeji nadstandardní RD 5 + kk + zimní zahrada + wellness + dvojgaráž situovaný v samém centru města Jablunkov, ale přitom ve velmi klidném místě mimo jakýkoliv dopravní ruch.

Dům je dvoupodlažní s podkrovím, zkolaudovaný v roce 2016. Celková užitná plocha domu činí cca. 380 m2, z toho zimní zahrada 90 m2 a garáž 60 m2, celková výměra pozemku činí 2.342 m2 z toho 273 m2 je zastavěná plocha domu. 1.NP je tvořeno prostorným obývacím pokojem propojeným s jídelnou a kuchyní v jeden obytný prostor se vstupem na zahradu, zimní zahradou (teplovzdušný krb Supra 12 kW, kuchyňská linka, infrasauna, sprcha, relax zóna), wellness s hydromasážní vanou a sprchou, koupelnou, WC, chodbou, schodištěm, zádveřím a dvojgaráží. 2.NP je tvořeno 4 pokoji, šatnou, chodbou, koupelnou a WC.

Kolem domu je vybudována okrasná zahrada s koupacím jezírkem, 2 pergolami a krytým stáním.

Dům je postaven z cihlového systému Porotherm PD 40 + zateplení fasádním polysterenem, střešní krytina betonová taška Bramac alpská taška, okna plastová s izolačním trojsklem, francouzská okna s bočním posuvem, vstupní dveře z masivu (dub) s pokoveným prosklením, garážová vrata z masivu (dub) s prosklením na DO, vjezdová brána na DO. Podlahy v pokojích jsou plovoucí, jinde žulové (granit Multicolorred a Blue pearl). Vytápění domu je řešeno tepelným čerpadlem TNG AiR HD1500si + podlahové topení s třemi topnými větvemi (1. NP, 2. NP, zimní zahrada) a radiátory v garáži, přičemž venkovní jednotka je umístěna 25 m od RD z důvodu hlukového komfortu. V obývacím pokoji je instalován horkovzdušný litinový krb Worldkamin Supra 14 kW s rozvodem horkého vzduchu do 2. NP s regulací intenzity tepla v každém pokoji zvlášť. Ohřev TUV je prováděn 5 ks solárních panelů spojených s 300 l akumulační nádobou Cosmo, přičemž v období březen až listopad systém pokryje 100% spotřeby TUV. Izolace stropů a šikmin až po štít je provedena minerální vlnou s parozábranami. Osvětlení v celém domě LED zdroji ve verzi „teplá bílá“, na chodbách jsou instalovány čidla pro pohyb. Rovněž je instalován zabezpečovací systém s volbou zón a centrální vysavač Aldes s dosahem včetně garáže a zimní zahrady.

Celkově se jedná o velmi nadstandardní nemovitost ve výborném technickém stavu.

Na nemovitosti neváznou žádné právní vady.

PENB zatím nebyl dodán, proto uvádíme hodnotu „G“, nicméně celkový náklad na elektrickou energii při plném ročním provozu činí cca. 40.000,-Kč/rok.

Koupi domu je možno financovat pomocí hypotéky, s jejímž vyřízením Vám rádi zdarma pomůžeme.