ZDARMA vám uděláme tržní odhad vaší nemovitosti.

Zadejte níže vaše telefonní číslo nebo váš e-mail a my vás budeme v nejbližším možném čase kontaktovat.

Vaše data držíme v bezpečí viz ochrana osobních údajů


odhad nemovitosti

Novostavba RD 5+kk v obci Bystřice

Novostavba RD 5+kk v obci Bystřice

 

Kontaktujte makléře:
Jméno:Jaromír Kohut
Telefon:777 663 670
E-mail:listrum@listrum.cz
Základní informace Zpět
Název:Novostavba RD 5+kk v obci Bystřice
Lokalita:Bystřice
Typ nemovitosti:Domy 5+kk
Nabídka:Prodej
Celková plocha:190 m2
Vlastnictví:
Energetická náročnost (PENB):A – Mimořádně úsporná dle vyhlášky 78/2013 Sb.
Ukazatel náročnosti (kWh/m2 za rok)52
Cena:6 000 000 Kč

Nabízíme k prodeji nadstandardní a moderně řešenou novostavbu RD 5+kk, situovanou na konci slepé ulice, určenou pro náročného zájemce, který ocení kvalitu použitých materiálů a soulad s učením Feng Shui.

Dům je postaven z top materiálů, dle zdařilého a funkčního architektonického projektu. Vše je perfektně řemeslně zpracováno. Kompletní projektová dokumentace včetně množství foto a video dokumentace z průběhu stavby k dispozici.

Dům s vnitřní světlou výškou stropů 3,8 m je tvořen obývacím pokojem s kuchyňským koutem (příprava na osazení kuchyňské linky) se vstupem do relax zóny s výstupem na zahradu (whirlpool Caretta pro 4 osoby s pískovou filtrací, párty kuchyní (šamotový pec na dřevo s litinovým tálem, plynová varná deska, dřez z umělého kamene, dvířka z dubového masivu) a luxusním krbem zn. Bef. 3 samostatné ložnice, prostorná koupelna s dvojumyvadlem, proskleným sprchovým koutem a závěsným WC (sanita zn. Hansgrohe), technická místnost s kondenzačním plynovým kotlem Buderus, centrálním vysavačem a WC a prostorná vstupní chodba s vestavnou skříní a schodištěm do podkrovního pokoje.

Pro stavbu byl použit cihlový systém Porotherm 40, broušená cihla, zatepleno minerální vatou Isover 20, vnitřní hliněné omítky, základy a podlahy zatepleny extrudovaným polystyrenem 2 x 10 cm, střecha izolována ovčí vlnou 35 cm, střešní krytinou je probarvený hliníkový plech. Okna jsou plastová 8 komorová s izolačním trojsklem a venkovními žaluziemi na elektrické ovládání, střešní okna Fakro. Podlahovou krytinou je kvalitní vinyl, dýhové interiérové dveře. Ve všech pokojích jsou instalovány podhledy se skrytým i standardním osvětlením LED zdroji. Kamerový systém na fasádě domu a zabezpečovací systém.

Užitná plocha domu činí cca. 190 m2, celková výměra pozemku činí 1.000 m2 z toho 250 m2 je zastavěná plocha.

Vedle domu stojí kryté stání pro 2 auta.

Vytápění domu je řešeno plynovým kondenzačním kotlem napojeným na podlahové topení a krbem situovaným v obývacím pokoji.

Nemovitost je připravena k okamžitému nastěhování. V obci veškerá občanská vybavenost, centrum obce 600 m.

Energetická náročnost domu je na úrovni kategorie „A“.

Při rychlém jednání dohoda.