Hotel v obci Raškovice

Hotel v obci Raškovice

 

Kontaktjute makléře:
Jméno:Jaromír Kohut
Telefon:777 663 670
E-mail:listrum@listrum.cz
Základní informace Zpět
Název:Hotel v obci Raškovice
Lokalita:Raškovice
Typ nemovitosti:Komerční nemovitost Atyp - jiný
Nabídka:Prodej
Celková plocha:1400 m2
Vlastnictví:
Energetická náročnost (PENB):G – Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky 0 Sb.
Ukazatel náročnosti (kWh/m2 za rok)
Cena:8 500 000 Kč

Nabízíme k prodeji zavedený hotel s restaurací a tanečním sálem v plném provozu v centru obce Raškovice, v rekreační oblasti Moravskoslezských Beskyd, pod Lysou horou, ve vzdálenosti 9 km od rychlostní komunikace R 48 Frýdek - Místek – Český Těšín.

Vybavené a funkční zázemí objektu umožňuje poskytování služeb v odpovídajícím standardu. Výhodou je umístění na frekventované silnici směr Visalaje, Morávka, přímo u přestupního autobusového uzlu, na turistických trasách.

Restaurant s navazující banketkou bývá využíván, kromě standardního restauračního provozu, k pořádání akcí s možností ubytování (svatby, oslavy, školení, večírky), ke stravování a ubytování lyžařských kurzů a škol v přírodě.

Součástí objektu je i sál s kapacitou cca. 150 míst s možností pořádání kulturních a dalších akcí. Jedná se o jediný sál v obci Raškovice a okolních obcích. Možnost pořádání plesů, zábav, apod.

Nemovitost o zastavěné ploše 1.031 m2 a užitné ploše cca. 1.400 m2 je tvořena restaurační částí s kapacitou 100 míst (restaurace + banketka) s navazující zahrádkou o ploše 826 m2 a ubytovací částí (29 míst v 9-ti pokojích). Ve sklepě je umístěna kotelna a sklad piva.

Ve stávajícím stavu je budova od roku 2009. Kdy byla provedena rekonstrukce pokojů (sociální zařízení na všech pokojích, rekonstrukce el. rozvodů, vody a topení a rekonstrukce kotelny), vše kolaudováno 2009. V roce 2015 výměna komínů.

Obec Raškovice se nachází na úpatí Moravskoslezských Beskyd, ve vyhledávané rekreační lokalitě. Výhodou je blízkost velkých měst (Frýdek – Místek 15 km, Ostrava 30 km, průmyslová zóna Nošovice 9km). Do obce zajíždí pravidelné autobusové spoje.

Velmi dobrý celkový technický stav.

Majitelem nebyl dodán PENB, proto uvádíme hodnotu „G“.

Další informace u makléře.