Rodinný dům Orlová - Lutyně

Rodinný dům Orlová - Lutyně

 

Kontaktjute makléře:
Jméno:Jaromír Kohut
Telefon:777 663 670
E-mail:listrum@listrum.cz
Základní informace Zpět
Název:Rodinný dům Orlová - Lutyně
Lokalita:Orlová - Lutyně
Typ nemovitosti:Domy 7+2
Nabídka:Prodej
Celková plocha:219 m2
Vlastnictví:
Energetická náročnost (PENB):D – Méně úsporná dle vyhlášky 78/2013 Sb.
Ukazatel náročnosti (kWh/m2 za rok)
Cena:5 500 000 Kč

Nabízíme k prodeji nadstandardní dvojgenerační RD 3+1 a 4+1 situovaný ve vilkové čtvrti města Orlová - Lutyně, v lokalitě za nemocnicí, v klidné ulici u lesa.

Dům je dvoupodlažní, ze 2/3 podsklepený. Užitná plocha domu činí 350 m2, obytná plocha domu činí 219 m2, celková výměra pozemku činí 1.033 m2 z toho 216 m2 je zastavěná plocha domu.

1.NP je tvořeno prostornou kuchyní spojenou s obývacím pokojem a jídelnou, dvěma ložnicemi, menším pokojem, koupelnou s WC a se vstupem na prostornou terasu a zahradu.

2.NP je tvořeno prostornou kuchyní s jídelnou a vstupem na balkón, obývacím pokojem, 3 ložnicemi a koupelnou s WC.

1.PP je tvořeno dvojgaráží, prádelnou, pracovnou, sklady.

Kolem domu je okrasná udržovaná zahrada se skleníkem.

Dům za doby vlastnictví stávajícího majitele, tedy od roku 1989, prodělal několik stavebních úprav a rekonstrukcí. Zásadní je především dostavba dokončená v roce 1994, kdy bylo kompletně dostavěno 1. NP a 2. NP včetně nové střechy, dále dostavba dvojgaráže a terasy v roce 1996, přístavba samostatného vstupu do 2. NP a úprava schodiště v roce 1998 a provedení zateplení obvodových konstrukcí a stropů, výměna oken, rekonstrukce obou koupelen a kuchyně v 2. NP v roce 2011.

Vytápění domu je řešeno plynovým kondenzačním kotlem. Dům je napojen na veškeré IS včetně kanalizace. Vjezdová a garážová vrata na DO.

Celkově se jedná o nemovitost ve výborném technickém stavu ve velmi klidné lokalitě u lesa s pěší dostupností centra města.

Na nemovitosti neváznou žádné právní vady.

Koupi domu je možno financovat pomocí hypotéky s jejímž vyřízením Vám rádi zdarma pomůžeme.